Fotografi interesante të vizatuara me laps

Fotografi interesante të vizatuara me laps

 

Në këtë artikull, do ju tregojmë disa imazhe prej fotografit Ben nga Bregu i Fildishtë, një seri fotosh interesante në të cilën është një pamje interesante ndersa pjesën tjetër të fotografisë një pjesë të skicuar me laps. Disa prej tyre janë edhe disa punime me Fotoshop por që vërtëtë duken reale. Shijoni këto fotografi dhe jepeni mendimin tuaj përmes komenteve më poshtë.

 

 
Advertisements

Një mendim mbi “Fotografi interesante të vizatuara me laps

 1. Hey! Your websites are loading slowly , that went on just like a minute
  or so to successfully load, I actually have
  no idea whether or not it’s just me or your website but google worked acceptable for me.
  Around the other hand I appreciate you for submitting beautiful article.
  I think it really has been extremely helpful visitor who click here.
  I personally have to state that you really have done amazing job with this and also hope to discover even more great
  content from you. I now have you saved to my bookmarks to check out blog you publish.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s