Histori shumë domethënëse me foto

Oh Zot, eshte teper e rende… te lutem shkurtoje pak kryqin…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zot, te lutem shkurtoje kryqin akoma me shume…
Do ta mbaj me lehte pastaj..

 

 

 

 

 

 

Zot..Shume faleminderit…

 

 

 

 

 

 

 

 

Le ta perdorim kryqin si nje ure, dhe te kalojme greminen…

 

 

Ahh! Eshte teper i shkurte, nuk kaloj dot…

Mesazhi:Nuk duhet t’i bëjmë bisht punës,përkundrazi duhet t’i përmbushim me devotshmëri detyrat dhe obligimet tona.

Ndonjëherë kur mundohemi të bëjmë hile dhe mashtrime e pësojmë më keq.

 

 

Miq të dashur,jeni të ftuar edhe ju të jepni mendimet tuaja rreth kësaj historie dhe mbi të gjitha rreth mesazhit aq të rëndësishëm që përcjellin ato.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s