Interesante

Figurë

 

Sipas nje studimi ne “Universitetin e Kembrixhit” nuk ka rendesi se si i vendos germat brenda fjales.Rendesi ka te vendosesh sakte germen e pare dhe te fundit,sepse truri i njeriut eshte i afte te lexoje vetem 2 germa dhe te kuptoj per cfare behet fjale.

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s