Studim interesant

Nje fakt i shpeguar nga psikologjia :Kur nje person qan dhe pika e pare e lotit del nga syri i djathte,atehere qan nga lumturia. Por kur pika e pare e lotit del nga syri i majte eshte lot trishtimi.

Foto: Nje fakt i shpeguar nga psikologjia :Kur nje person qan dhe pika e pare e lotit del nga syri i djathte,atehere qan nga lumturia. Por kur pika e pare e lotit del nga syri i majte eshte lot trishtimi.                            

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s