Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012!

Janë disa nga momentet më të fuqishme emocionalisht dhe sentimentalisht, momente të cilat shënuan historinë e tyre dhe sigurisht që disa veçuan duke firmosur me shijen më të keqe hidhërimin, vdekjen, katastrofën.

Ndërsa disa të tjera, të mbushin me shpresë, të japin fuqi të tronditin fuqishëm për të kujtuar se jeta është e bukur dhe se për ta arritur atë, duhet shumë mund, shumë djersë, por gjithsesi e arritshme, një ëndërr e prekshme kur vullneti buron pastër nga thellësia e shpirtit dhe zemrës./alb-observer.com/

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s