Hoteli i çmendurive, aty kalohen netët më të tmerrshme (FOTOT)

Atmosferat sureale dhe dhomat ekstravagante, e kanë kthyer atë në një hotel ku mund të kalosh netë të tmerrshme. Ndërsa çmenduria nuk duket të jetë edhe aq larg…

Fjala është për hotelin “Propeller Island City”, e cila është në fakt shtëpiza më e çuditshme që kryeqyteti gjerman, Berlini, mund të ofrojë për vizitorët e tij.

Në fakt, hotele ekstravagantë kemi parë dhe dëgjuar shumë. Por në mesin e tyre në mbarë botën, është njëri me të vërtetë fantastik, i cili meriton të shihet më nga afër.

Nëse e keni shkuar ndonjëherë në mend, sesi mund të flihet në burg, aty ju do të gjeni një përgjigje. Por edhe nëse ju keni menduar ndonjëherë sesi është të flesh në arkivole, aty mund t’ia arrini sërish.

Çdo dhomë duket se ka një temë të saj të veçantë dhe për këtë arsye ju duhet të zgjidhni mes tyre dhe rrezikut së gjetjes së saj të zënë në kohën e rezervimit.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s