Faqja e parë

Përshëndetje !

Këtu ju mund të gjeni kuriozitete,thënie të mençura  dhe informacione të ndryshme .

 

Faleminderit që vizituat faqen tonë!

Kjo paraqitje diapozitivash lyp JavaScript.

Advertisements

9 mendime mbi “Faqja e parë

  1. I am extremely impressed with your writing skills as well as with the layout on your weblog.
    Is this a paid theme or did you modify it yourself? Either way keep up the nice quality writing, it
    is rare to see a great blog like this one these days.

  2. Oj ff Ckemi! Tashi ora shkoj mo ma ne fund 12.00 :P! Epooo .. shtash o la edhe 1 vit ma e madhe po je aa ! Qofte ky vit per ty me i miri dhe tu realizofshin te gjitha endrrat e deshirat qe ke ! Tash oj ff je 1 vit më “e vjetër: tani,je 1 vit më i zgjuar , 1 vit më e madhe dhe 1 vit me afer deshirave te tua! Tashi mos te kaloj e kshu.. po sinqerisht jam happy edhe krenare qe kam ni shoqe si (edhe si alba edhe si bris ) Nuk e di se qysh ate mu duk vetja ..edhe e di se nsr kena me qesh me lot kur te me thush se sa psiko je 😛 Edhe tashi ni poezi se ti i ke merak 😛 16 a 17 vjec sot i mbushe Gezuar ditelindjen Ke lindur YLL Shum Urime per Ty Sot ke ditelindjen Te gjitha lulet Te uroj qdo gje ne jete Te uroj te behesh me e mira Të uroj çdo gjë në jetë Urime ditelindja FFFMMMMM Edhe 100! Shkoj ora 21 e 10 😛
    Nejse oj ff naten!!! Edhe 10000000000!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s