Fustane mbrëmjeje

Prom dresses


 

 


 

 

 

 

   

 

Advertisements

3 mendime mbi “Fustane mbrëmjeje

    • E dashur keto fustane jane marre nga adresa dhe site te ndryshme madje edhe nga google image nje pjese e tyre.Qellimi ishte thjesht per argetim dhe promovimi i modes sipas fustaneve pare kjo nga kendveshtrim im dhe nga disa aspekte estetike dhe fashion.Prandaj nuk mund te te jap nje pergjigje te mirefillte per pyetjen tuaj.Kalofshi bukur..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s