Modele thonjsh

Modelet dhe dizenjot të cilat realizohen mbi siperfaqen e thonjëve tuaj janë nga më të larmishmit. Cdo gjë ka të bëjë me personalitetin tuaj, prandaj në momentin që do të zgjidhni një dizenjo duhet të mendoni a ju përshtatet juve si personalitet? A do të ndjeheni rehat me atë pamje? Mos harroni që thonjët janë  një detaj i rëndësishem në pamjen e një femre sepse krijojnë bukurinë e saj e cila mendon për cdo detaj më shumë dhe na krijojnë, një femër perfekte apo jo?

Motive, dizenjo, thjeshtësi, dhe motive me lule janë elementët e pafundme me të cilat do mund të keni mundësi të eksperimentoni, prandaj mjafton të zgjidhni dizenjon tuaj të preferuar dhe të filloni eksperimentimin. Që të keni një ide më konkrete se cilët janë modelet që do dominojnë këtë sezon kemi përzgjedhur një set fotografik i cili do t’ju krijoj mundësi  të krijoni  disa ide konkrete ndër të cilat do mund të zgjidhni të preferuarin tuaj.

modele thonjesh (1)modele thonjesh (2)

 

modele thonjesh (3)

Hand with pink orchid

 

modele thonjesh (6)

Advertisements

Një mendim mbi “Modele thonjsh

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s