Fotografi interesante të vizatuara me laps

Në këtë artikull, do ju tregojmë disa imazhe prej fotografit Ben nga Bregu i Fildishtë, një seri fotosh interesante në të cilën është një pamje interesante ndersa pjesën tjetër të fotografisë një pjesë të skicuar me laps. Disa prej tyre janë edhe disa punime me Fotoshop por që vërtëtë duken reale. Shijoni këto fotografi dhe jepeni mendimin tuaj përmes komenteve më poshtë.

 

Advertisements

6 mendime mbi “Fotografi interesante të vizatuara me laps

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s