Manikyri me i shtrenjte ne bote, 250 mije dollare

Del në shitje manikyri më i shtrenjë në botë. Përmban diamante 267 karatësh dhe ka vlerën e 250 mijë dollarëve.

Vetëm një shishe e madhe e tillë është prodhuar, ndërsa janë menduar të prodhohen edhe shishe shumë të vogla me një diamant të vetëm, të cilat do të shiten në fund të këtij muaji për 25 dollarë.

Azature, dizanjuesi thotë se diamanti në thonj është një gjetje e re dhe se mendon se do të ketë shumë arritje në të ardhmen.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s