Vizatimet e pabesueshme 3 D te artistit japonez

piktura

Duken si libra pop-up fletoret qe permbajne vizatimet e Nagai Hideyuki. Te vendosur mbi tavoline dhe ne mur per te krijuar nje kend te drejte, fletet e bllokut te artistit japonez ndertojne nje shembull te mahnitshem te artit 3D.

Hije, njolla, detaje te vogla. Gjithcka eshte e krijuar me perfeksion per te dhene ndjesine se skenat e realizuara me laps ngjiten si me magji ne leter. Kjo video tregon ilustrimet qe te bejne te ndjesh efektet 3D.

Ja një tjetër vizatim i mrekullueshëm i këtij artisti të madh.Ju ftoj të vizitoni në Youtube

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-g_dKcp3qdQ

Advertisements

Një mendim mbi “Vizatimet e pabesueshme 3 D te artistit japonez

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s